W 1995r powstało Biuro Usług Turystycznych , a od 2006r jako spółka rodzinna pod nazwą B.P.RETMAN S.C. - biuro rozpoznawane i szanowane przez klientów.


Po wielu latach działalnośći firma czyni efekty, o jakich wtedy nawet nie marzyliśmy - tysiące zadowolonych klientów, którzy co roku przychodzą do nas i powierzają nam swój urlopowy czas. Dziś znani jesteśmy z profesjonalizmu, rzetelności oraz niezawodności świadczonych usług. Naszą wiarygodność jak i kompetencje potwierdza wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz dokumenty i certyfikaty wymagane przez ustawę o usługach turystycznych:

1.Wpis do Rejestru Organizatorów Tutystyki (nr 0052 )

2.Gwarancja Ubezpieczeniowa Towarzystwa Signal Iduna S.A 

 

 

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy wszelkie wyjazdy. Naszym klientom oferujemy wyjazdy grupowe i indywidualne oraz kolonie,obozy,wyjazdy studenckie,wyjazdy integracyjne dla firm, objazdowe, samolotowe a także wypoczynek połączony ze zwiedzaniem i rejsy morskie.

Współpracujemy z renomowanymi touroperatorami polskimi jak i zagranicznymi, wieloma kontrahentami, agentami w całej Polsce dzięki stałej dostępności elektronicznej i rezerwacjach on-line.

 

Jesteśmy członkiem PIT skupiającej najlepsze polskie biura podróży, należymy do Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych, posiadamy własny tabor autokarowy i wszelkie licencje na międzynarodowy transport drogowy. 

 

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów do Chorwacji proponując wczasy z dojazdem własnym oraz regularną, wakacyjną linię autokarową .

 

 

Nasza oferta kierowana jest do klienta w każdym wieku, stosownie do jego potrzeb, z najwyższą dbałością o jakość świadczonych przez nas usług.